Asistentka s možností rozvoje

Allium, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Novinářská 1254, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-15
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sekretáři (41200)

Pracoviště a kontakty

Firma:Allium, s.r.o., IČ 60703521
Pracoviště:Allium, s.r.o.-Ostrava, Novinářská 1254/7, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-15
Mzdové rozpětí:od 14000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- znalost práce na PC (MS Office, internet, ..)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- samostatnost
- komunikativnost
- ochota učit se
- znalost německého jazyka je výhodou (není vyžadována)

Náplň práce:
- zajištění chodu kanceláře
- administrativní činnost
- detailnější seznámení s vybraným vyvíjeným SW produktem, pomoc při testování jeho funkčnosti a tvorbě uživatelské dokumentace
- možnost postupného zapojení v projektech jako konzultant (asistence zákazníkům při práci se SW produktem, návrh řešení jejich konkrétních potřeb, apod.)

Nabízíme:
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- možnost dalšího rozvoje – prohloubení jazykových znalostí, získání znalostí z oblasti IT, práce na zahraničních projektech, cestování

Jsme česká mezinárodně působící SW firma s pobočkami v Německu a Švýcarsku.
Více informací o společnosti a jejím zaměření naleznete na www.allium.cz.

V případě zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete svůj životopis na adresu [email protected].

Pro tuto pozici nevyžadujeme speciální znalosti a zkušenosti v oblasti IT - stačí mít chuť a schopnost rozvíjet se - my vám s tím pomůžeme. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Poslední změna:2016-12-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11908150778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, uživatelská znalost (MS Office, internet, ..)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, psaný i mluvený projev na komunikativní úrovni
Němčina - Pasivní, není podmínkou, ale výhodou