Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Pracovník/-ice úklidu
Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (91121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Allnature, s.r.o., IČ 01391046
Pracoviště:Allnature, s.r.o. Březhradská, Březhradská 148/3, Březhrad, 503 32 Hradec Králové 22

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 12000 do 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍK/-ICE ÚKLIDU
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; nástup dle dohody-nejlépe listopad 2016, výkonu Hradec Králové - Březhrad
- Náplň práce: - úklid kancelářských a skladových prostor - základní, generální úklid, mytí oken, úklid okolí kanceláří
- Požadujeme: SOU, schopnost samostatně vykonávat úklidové práce, spolehlivost a pečlivost, trestní bezúhonnost, zkušenosti s úklidem výhodou
- Nabízíme: stabilní práci na HPP, příjemné pracovní prostředí v kolektivu; přátelské pracovní prostředí.
- Pozice vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: personalni.allnature@gmail.com.

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11514040748

ID: 2748501   Datum zveřejnění: 4.10.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.