Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Projektant chlazení a vytápění (Ref. č.: 1554171000)

Informace o pracovním místě
Místo práce
Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Náplň práce:
• návrh chlazení a topení farmaceutických provozů od studie po dodavatelskou dokumentaci
• odborná spolupráce při uvádění farmaceutických závodů do provozu včetně vypracování potřebné dokumentace
• odborná spolupráce při měření a kvalifikaci čistých prostor

Datum nástupu: dohodou
Sídlo společnosti: Praha 10
Jiné výhody
Nabízíme:
• zaměstnání v perspektivní společnosti
• pestrou a zajímavou práci
• trvalé vzdělávání a osobní růst
• finanční ohodnocení odpovídající náročnosti úkolů
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, pošlete svůj životopis v českém jazyce na adresu: alp@alpconsulting.cz.

V případě zájmu o další zajímavé pracovní nabídky navštivte naše webové stránky: www.alpconsulting.cz.
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Společnost se zabývá projektováním a inženýrskými službamy pro farmaceutický průmysl - návrhy, studie, projekty technologických celků, výrobních objektů, prostor pro farmaceutický průmysl, speciální laboratoře. Dodávky provozů, rekonstrukcí a celých výrobních objektů.

Hlavní oblast působení klienta
Jiné obchodní činnosti
Požadavky na zaměstnance
Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického zaměření
• praxe v projektování chlazení a vytápění
• znalost AutoCADu
• ochota cestovat
• schopnost týmové spolupráce
Inzerující společnost
Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa
ALP Consulting
Legerova 43 Zobrazit na mapě
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Michaela Veselá
Tel.: 296188181
Fax: 296 188 182
E-mail: poslat životopis
ID: 1281291   Datum zveřejnění: 30.4.2013
Lokalita: Praha
Pozice: Projektant
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

ALP consulting, s.r.o.