Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Koordinátor TZB

Informace o pracovním místě
Místo práce
Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Technické posouzení správnosti navrhovaných projekčních řešení technologických celků (VZT, ZTI, elektroinstalace, chlazení, atd)
- Koordinace a kontrola správnosti provádění výše uvedených prací na stavbě
- Komplexní analýza projektové dokumentace a její kontrola s platnou legislativou, normami a stanovisky institucí
- Konzultace a vyhodnocování nabídek od dodavatelů a subdodavatelů
- Spolupráce s pracovníky výrobního úseku společnosti
Jiné výhody
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
- možnost seberealizace
- profesní růst
- široká nabídka firemních benefitů

Místo výkonu: Praha /ČR
Nástup: dohodou
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti stavebního průmyslu, hledáme vhodného uchazeče na pozici: KOORDINÁTOR TZB

Hlavní oblast působení klienta
Stavební průmysl
Požadavky na zaměstnance
Požadované vzdělání
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
stavební
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- VŠ stavební (pozemní stavby, příprava a realizace staveb)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Zkušenosti s optimalizacemi projektové dokumentace
- Odborná komunikace s projektanty, dodavateli a zadavateli zakázek
- Výborná znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B
- Odpovědnost, flexibilita, komunikativnost
Inzerující společnost
Stručná charakteristika společnosti
Personální společnost
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa
ALP Consulting
Legerova 43 Zobrazit na mapě
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Michaela Veselá
Tel.: 296188181
Fax: 296 188 182
E-mail: poslat životopis
ID: 1291572   Datum zveřejnění: 10.7.2012
Lokalita: Praha
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

ALP consulting, s.r.o.