Projektant zdravotechniky - ZTI s NJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta - zahraniční inženýrskou společnost, která pracuje na zajímavých - převážně velkých projektech pro státní i soukromé investory ve Švýcarsku a ČR a EU - hledáme vhodného kandidáta na pozici:

- částečné nebo komplexní zpracování PD v oboru ZTI
- návrh ZTI v projektech společnosti od studie po dodavatelskou dokumentaci
- odborná spolupráce při uvádění techniky do provozu včetně vypracování potřebné dokumentace
- odborná spolupráce s dalšími profesemi v oboru TZB

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]
Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví,
navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

zahraniční inženýrská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavební TZB, strojní TPS

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdělání:
- VŠ stavební TZB nebo strojní TPS i bez praxe
- SŠ - TZB s minimálně 3 letou praxí

Požadovaná praxe:
- optimálně v projekci TZB nebo příbuzných oborech (konstruktér, kreslič - ZTI),
- možno i student bez praxe se zájmem o obor a další růst

Schopnosti a dovednosti:
- dobrá prostorová představivost,
- dobrá znalost práci na PC včetně CAD programů,
- dobré komunikační schopnosti
- znalost německého jazyka slovem i písmem,
- znalost anglického jazyka slovem je výhodou
- precizní zpracování,
- jasnou a srozumitelnou komunikaci

Další podmínkou:
- Ochota cestovat do Švýcarska
- zaškolení bude probíhat přímo ve Švýcarsku

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1530440  Datum zveřejnění: 8.12.2014