Business analytik

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, inženýrskou a developerskou společnost hledáme zkušeného profesionála na pozici:

Cíl pozice
- Analytik bude odpovědný za systematický, pravidelný a ucelený průzkum trhů, na kterých společnost působí. Výstupy jeho práce budou využívány pro další rozvoj obchodních a developerských aktivit společnosti , bude úzce spolupracovat s oddělením rozvoje, obchodním ředitelem a vedením společnosti. Bude podřízen řediteli rozvoje společnosti

Náplň práce a odpovědnost:
- Sleduje a vyhodnocuje vývoj trhu v regionech, ve kterých společnost působí.
- Sledování a hodnocení trhu, trendů a jejich hlavních parametrů (vývoj cen, produkci, regulativy, ceny vstupů)
- Monitoruje:
• konkurenci ve smyslu detailního zjišťování jejích aktivit
• trh s produkty společnosti a sleduje aktivity konkurence v této oblasti
• vyhodnocuje obchodní transakce na relevantních trzích
- Podpora při identifikaci nových obchodních příležitosti a developerských aktivit společnosti
- Vypracování pravidelných a ad hoc analýz
- Podílí se na vypracování obchodních a rozvojových záměrů společnosti
- Vyhodnocování předpokladů, příležitostí a rizik těchto záměrů
- Aktivně sleduje vývoj na trzích kde se dá předpokládat rozvoj aktivit společnosti

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Inženýrská a developerská společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání ČVUT, VŠE
- Praxe zaměřená na výzkum trhu, analytickou či konzultační činnost,
- vítána je znalost oblasti energetiky a obnovitelných zdrojů, ale není podmínkou
- velmi dobré analytické schopnosti
- Schopnost jasně formulovat závěry a doporučení
- Systematičnost a smysl pro detail
- Zkušenosti při aktivní práci s internetem pro zjišťování informací a jejich vyhodnocování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1699663  Datum zveřejnění: 25.3.2014