HIP - projektant mostních staveb

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, inženýrskou společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na silniční a dálniční stavby, mosty, městské komunikace a pozemní stavby, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci při řešení projektů velkých dopravních staveb
- příjemné pracovní prostředí,
- stravování v místě pracoviště
- zázemí tradiční společnosti,
- dobré platové podmínky
- bonusy (penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc)
- možnost dalšího vzdělávání - profesního a jazykového

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Inženýrská společnost s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje na silniční a dálniční stavby, mosty, městské komunikace a pozemní stavby.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

konstrukce a dopravní stavby

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání - konstrukce a dopravní stavby
- autorizace v oboru Mosty a inženýrské konstrukce
- min. 10 let praxe v projektové činnosti
- zkušenost se samostatným řízením projektů
- komunikativnost, schopnost kooperace
- nadstandardní znalost AutoCAD, Microsoft Office, statické SW
- řidičský průkaz skupiny B
- jazykové znalosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2123334  Datum zveřejnění: 30.8.2017