TDI – pozemní stavby - Rakovník

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
- průběžná kontrola prováděných prací během celé realizace projektu
- kontrola dodržování kvality a harmonogramu stavby
- sledování rozpočtu stavby
- koordinace činností mezi investorem, dodavatelem a garantem stavby
- odpovědnost za dobrý průběh dozorovaného díla až do předání ukončené stavby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ stavebního zaměření
- zkušenosti z realizace pozemních staveb
- zkušenosti na pozici TDI jsou vítány
- zkušenosti na stavbách cca od 100 milionů
- zkušenosti s realizací projektů pozemních staveb
- uživatelská znalost WORD, EXCEL
- schopnost číst projektovou dokumentaci

Osobnostní předpoklady:
- odolný vůči stresu, schopný pracovat pod tlakem, důsledný, sebevědomý
- asertivní, schopný vyjednávání, avšak neústupný pokud jde o zásadní věci
- nezávislý, spolehlivý, schopný postřehnout detail – nikoli však pedant, spíše realista
- musí být schopen velice samostatné a zodpovědné práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2192467  Datum zveřejnění: 22.7.2015