Servisní technik slaboproudých systémů

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účel pozice:
zajistit dobrý chod střediska, které zajišťuje nastavování čteček přístupových systémů, seřizuje vjezdové brány, instaluje a nastavuje CCTV kamery, řeší centrální počítačové stanice pro CCTV, EZS a spravuje systémy domácích telefonů.

Pracovní náplň

a) Vedení technické agendy
• manuály, návody, schémata zapojení
• revizní zprávy
• kompletní přehledy zakázek
• podklady pro fakturace
• zpracovávat nabídky ve standardním firemním formátu
• vedení seznamu revizí
• servisní smlouvy

b) Provádění servisů
• příprava servisních zásahů
• velmi dobrá znalost servisovaného systému
• odpovědnost za přípravu potřebného materiálu, nářadí a vybavení
• pravidelný kontakt se zákazníkem
• příprava kalkulací a cenových nabídek

c) Provádění instalací

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho klienta, společnost, která provádí projektování a technické poradenství, servisní činnost, školení dealerů , instalace a montáže v oblasti slaboproudých systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ/VŠ technického zaměření - ideálně obor „Počítačové a zabezpečovací systémy“.
• velmi dobrá znalost slaboproudé techniky
• praxe v oboru – minimálně 5 let
• Vyhláška 50/78 § 6 a § 7
• znalost AJ na komunikativní úrovni - výhodou
• přirozená autorita
• smysl pro obchod
• samostatnost a cílevědomost
• zákaznicky orientovaná osobnost
• možnost profesního růstu
• úzká spolupráce s vedením firmy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2210363  Datum zveřejnění: 15.2.2016