Geotechnik - stavební technik s perfektní znalostí NJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Německo, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetými zkušenostmi v oboru speciálního zakládání pro průmyslové, dopravní, bytové a vodohospodářské stavby, s působením v ČR i zahraničí, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce po dobu působení v SRN:
- příprava staveb a projektů v oblasti geotechniky a geotechnologie
- technickoekonomická příprava staveb v SRN a EU
- spolupráce při kontrole prováděných technologií
- technologie tryskové injektáže a podzemních stěn
- sběr dat prováděných technologií in-situ
- převádění dat do firemního SW
- porovnání výsledků s požadavky projektu dle dohodnutých standardů
- komunikace s projektanty ve věci stanovení případných nápravných opatření spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání ve stabilizované společnosti
- ubytování hrazeno zaměstnavatelem pro mimopražské zaměstnance
- cestovní náhrady včetně diet
- 5 týdnů dovolené
- služební automobil + mobilní telefon
- odpovídající platové ohodnocení
- nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]
Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Speciální zakládání pro průmyslové, dopravní, bytové a vodohospodářské stavby.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavebního směru - geotechnika/ geologie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání VŠ stavebního směru - geotechnika/ geologie
- aktivní znalost NJ slovem i písmem je podmínkou
- znalost AJ/ RJ výhodou z hlediska dalšího působení ve firmě
- velmi dobrá znalost práce na PC a ochota učit se novým aplikacím
- dlouhodobá akceptace práce v zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2276945  Datum zveřejnění: 9.11.2015