Technický dozor / MEP inženýr s aktivní AJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Okres Nitra
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
- stanovení nebo kontrola výměr prací a dodávek TZB
- kontrola ocenění změn projektu
- příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
- kontrola a odsouhlasování dílčích i konečných plateb/fakturace dodavateli
- spolupráce s Project Managementem při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
- kontrola project managerů na jednotlivých stavbách
- účast na jednáních a zastupování firmy v dané problematice
- výběr a kontrola dodavatelů
- kontrola uzavírání SoD
- kontrola, koordinace, řízení prací a projektů
-kontrola zpracování a dodržování harmonogramů prací
- kontrola kvality provedených prací
- kontrola a kompletnost projektové dokumentace
- dokumentace skutečného stavu
- řízení kontrolních dnů
- příprava a předání díla objednateli
- odstranění vad a nedodělků, vícepráce
- řešení a dohled nad reklamacemi

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zodpovědnou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- možnost pracovat na nejvýznamnějších projektech v regionu CME
- účast na projektech v zahraničí, práce na více projektech
- program profesního růstu zaměstnanců
- jazykové kurzy
- stravenky

Možnost práce na HPP nebo IČO

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

SJ - obor TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ-SJ - obor TZB s praxí v oblasti TZB minimálně 5 let
- zkušenost s oceňováním stavebních prací a dodávek
- kontrola fakturací a výběrových řízení v oblasti elektro - silnoproud a slaboproud
- nutná znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
- autorizace – podmínkou
- přirozená autorita
- schopnost dohlížet na projekty a project managery

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2283349  Datum zveřejnění: 24.5.2017