Electrical design engineer

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou zahraniční nadnárodní výrobní strojírenskou společnost, se zaměřením na vývoj a výrobu složitých technologických zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce:
- Definice technické specifikace a analýza funkčnosti projektu dle potřeb zákazníka
- Zpracování elektrických schémat projektu
- Tvorba logických diagramů
- Spolupráce na přípravě automatické aplikace s vazbou na elektrická schémata
- Participace na vývoji nových prototypů po stránce elektrické
- Poskytování technické podpory zákazníkům
- Zpracovává technickou dokumentaci k projektu
- Úzká spolupráce s projektovým manažerem, testovacími inženýry společnosti i centrálou v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé pracovní uplatnění
- Motivující finanční ohodnocení se širokou škálou zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 13.mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
- Příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zahraniční nadnárodní výrobní strojírenská společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání elektrotechnického směru/automatizace
- Min. 4 roky odborné praxe na podobné pozici
- Zkušenosti s tvorbou elektrických schémat pro nízkonapěťové rozvaděče
- AJ na komunikativní úrovni slovem a písmem podmínkou
- Znalost SW na zpracování elektrických schémat – SchemELECT, AUTOCAD a ERP systému výhodou
- Znalost PLC programování výhodou nikoliv podmínkou
- Týmový hráč, kreativnost, flexibilita, osobní iniciativa

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2400000  Datum zveřejnění: 24.2.2016