Konstruktér industrializace

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou zahraniční nadnárodní výrobní strojírenskou společnost, se zaměřením na vývoj a výrobu složitých technologických zařízení, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR INDUSTRIALIZACE

Náplň práce:
- Provádění konstrukčních prací
- Práce v systémech CAD, ERP a PDM
- Zpracování konstrukčního řešení na základě návrhu, včetně dílčích částí a detailů.
- Spolupráce na jednotlivých projektech oddělení vývoje a zákaznických aplikací
- Zpracování technické dokumentace projektu, včetně výkresů a kusovníků
- Podíl na vývoji a údržbě standardních produktů divize komponentů
- Návrh a implementace optimálního technického řešení s ohledem na technologie, ceny, prostředky a požadavky trhů a klientů
- Působnost v oblasti změnových řízení na základě:
o změny vyžádané zákazníkem
o dalším vývojem, technologií
o optimalizací nebo vylepšením
o spouští změnové řízení
o definuje vliv změny na běžící výrobu nebo objednávky a na skladové zásoby
- Technická podpora při řešení problémů ve výrobě a montáži
- Odpovědnost za správnost vytvářené technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé pracovní uplatnění
- Motivující finanční ohodnocení se širokou škálou zaměstnaneckých benefitů (stravenky, 13.mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
- Příjemné pracovní prostředí mezinárodní společnosti s perspektivou dalšího odborného a profesního růstu

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zahraniční nadnárodní výrobní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ strojního zaměření
- Praxe v oblasti konstrukce min 2 roky (možno i formou dlouhodobé praxe při studiu)
- Aktivní znalost anglického jazyka nutná - psanou i mluvenou formou
- Kreativní myšlení
-Vysoká míra samostatnosti odpovědnosti
- Pro-aktivní přístup
- Loajalita
- Týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2400017  Datum zveřejnění: 19.1.2016