Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Procesní technolog - chemické inženýrství

Informace o pracovním místě

Místo práce
Hlavní město Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Samostatná práce - oblast bilančních výpočtů
- Zpracování schémat pro jednotlivé projekty
- Příprava podkladů pro ostatní profese
- Schopnost koordinace s navazujícími profesemi
- Účast při schvalování projektové dokumentace se zákazníkem
- Možné služební cesty
Jiné výhody
- Zázemí prosperující společnosti
- Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem
- Moderní neformální pracovní prostředí
- Možnost seberealizace a profesního růstu
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
Informace o pracovním místě:
- Místo výkonu práce – Praha
- Druh pracovního poměru - plný pracovní úvazek
- Nástup možný dle dohody
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích.

Hlavní oblast působení klienta
Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

chemické inženýrství - vítáno
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- VŠ vzdělání - chemické inženýrství - vítáno
- Anglický jazyk - komunikativní znalost (ostatní výhodou)
- Ideálně 3 roky praxe na pozici procesní technolog - není nezbytnou nutností
- AutoCad - uživatelsky, Excel - na dobré úrovni + běžné aplikace MS Office
- Řidičské oprávnění skupiny B
- Samostatnost, organizační schopnosti
- Zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Česká personální společnost, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
Adresa
ALP Consulting
Náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Michaela Veselá
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2427334   Datum zveřejnění: 29.8.2016