Všeobecné sestry, dětské sestry, zdravotnické asistenty

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nemocnice Na Bulovce, Praha 8 přijme

• všeobecné sestry
• dětské sestry
• zdravotnické asistenty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Právní vztah
- hlavní pracovní poměr na:
• plný úvazek ve směnném provozu
• částečný úvazek ve směnném provozu

Nabízíme:
- náborový příspěvek u vybraných profesí
- dotovaná ubytovna (pro mimopražské, cca 5 minut od nemocnice)
- výhledově možnost získání služebního bytu !!!
- příspěvky z FKSP na penzijní připojištění, dětské tábory
- procedury v Slatinných lázních Toušeň
- dotované závodní stravování v areálu nemocnice
- zaměstnanecké slevy v lékárně nemocnice
- kosmetika, masáže, kadeřnické služby v areálu nemocnice
- finanční ohodnocení dle platných platových předpisů
- nástup dle dohody

Informace o náboru

Kontakt: Marcela Cyrani, tel.: 266 082 092,
e-mail: [email protected], [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Nemocnice na Bulovce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené vzdělání všeobecná sestra nebo zdravotnický asistent
- odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu výhodou
- rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání v ČR
- trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2541859  Datum zveřejnění: 14.6.2016