Normovač / nákladový kalkulant

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní strojírenskou společnost, hledáme vhodnou uchazečku na pozici:

Pracovní náplň :
- sestavování nákladových kalkulací, ceníků produktových linií
- vyhodnocení profitability výrobních zakázek
- finanční analýzy a reporting, zejména v oblasti zásob, rozvojových projektů a investic - cenotvorba
- sledování a vyhodnocování cash-flow společnosti, stavu zásob, správa pohledávek
- příprava pravidelných a ad hod podkladů pro komunikaci s bankami, dodavateli, odběrateli apod.
- podpora finančního řízení společnosti - sledování a vyhodnocování legislativních změn v oblasti financí a daní

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jistotu, prosperitu a zázemí stabilní společnosti
- zajímavou a perspektivní práci
- dobré finanční ohodnocení
- 13.mzda
- 5 týdnů dovolené
- příplatek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- možnost ubytování ve firemní ubytovně
- další sociální jistoty dané firemní kulturou

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výrobní strojírenská společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ ekonomického nebo strojního zaměření
- 2 roky praxe v Controllingu (výrobní společnost je výhodou)
- znalosti základních metodik normování práce a spotřeby materiálu
- znalosti v oblasti Activity Based Costing- analytické myšlení, pečlivost a spolehlivost
- AJ – komunikační úroveň
- nadstandardní znalost MS Office, zejména Excel
- bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2709327  Datum zveřejnění: 31.8.2016