Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Technická podpora prodeje elektronických komponentů

Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pro našeho významného klienta působícího na českém a slovenském trhu jako nezávislý distributor elektronických komponentů a IT, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- poskytování technické podpory zákazníkům - aplikace komponentů, návrhy řešení, technické parametry
- kontakt se zahraničními dodavateli - technické specifikace, produktové řady, školení
- technická podpora a konzultace s obchodním oddělením
Jiné výhody
- dobré platové ohodnocení
- příspěvek na stravování, školení
- jazykové kurzy přímo v prostorách společnosti
- moderní kancelářské prostory
- práce na plný úvazek/ zkrácený úvazek

Nástup možný ihned
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Nezávislý distributor elektronických komponentů.

Hlavní oblast působení klienta
Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- VŠ/SŠ vzdělání
- odbornost v oboru elektronických komponentů a jejich aplikací
- znalost práce na PC
- pokročilá znalost anglického jazyka
- samostatnost, odpovědnost, kreativita
- řidičské oprávnění sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Česká personální společnost, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
Adresa
ALP Consulting
Náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Michaela Veselá
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2829202   Datum zveřejnění: 28.11.2016