Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Produktový manažer IT – Embedded Boards

Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pro našeho významného klienta působícího na českém a slovenském trhu jako nezávislý distributor elektronických komponentů a IT, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky – návrh možného řešení a projektové nabídky
- Budování dlouhodobého vztahu s našimi zákazníky
- Správa svěřeného produktového portfolia
- Příprava pokladů pro katalogy a web
- Příprava a realizace produktových prezentací a školení
- Komunikace se zahraničními dodavateli
Jiné výhody
- Odpovídající platové ohodnocení + motivační ohodnocení
- Vzdělávací a jazykové kurzy
- Školení u zahraničních partnerů
- Příjemné pracovní prostředí
- Mladý kolektiv
- Příspěvek na stravování
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Nezávislý distributor elektronických komponentů.

Hlavní oblast působení klienta
Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- VŠ (SŠ) vzdělání v oboru IT
- Velmi dobrý přehled v HW a SW a jejich aplikace
- Znalost embedded IT technologií (počítačové moduly, jednodeskové PC, CPCI)
- Komunikativní znalost AJ (odborná školení u zahraničních partnerů)
- Dobré analytické schopnosti, samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce
- Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou:
- Středoškolské vzdělání se zaměřením elektro
- Orientace v Embedded modulech – proprietární / open standard.
- Orientace v SBC – komerční (Raspberry Pi, atd…), industriální 1,8“/2,5“/3,5“
- Orientace v CPCI – CPCI / CPCI serial / microTCA
- Orientace v Embedded OS prostředí
- Odborná praxe v oboru vítána

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Česká personální společnost, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
Adresa
ALP Consulting
Náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Michaela Veselá
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2829207   Datum zveřejnění: 26.6.2017