Domů   |    Reference   |    Náměty a připomínky   |    Kontakty
Informace o pozici

Produktový manažer IT

Informace o pracovním místě

Místo práce
Praha
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pro našeho významného klienta působícího na českém a slovenském trhu jako nezávislý distributor elektronických komponentů a IT, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníky - tvorba nabídek
- Spolupráce se zákazníky na projektech – projektové nabídky
- Tvorba prezentací produktů a jejich představení i s produkty u zákazníka
- Komunikace se zahraničními dodavateli
Jiné výhody
- Odpovídající platové ohodnocení, motivační ohodnocení
- Vzdělávací a jazykové kurzy
- Příjemné pracovní prostředí
- Mladý kolektiv
- Příspěvek na stravování
- Školení u zahraničních partnerů
- Nástup možný ihned
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email alp@alpconsulting.cz

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Nezávislý distributor elektronických komponentů.

Hlavní oblast působení klienta
Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Velmi dobrá znalost HW a SW a jejich aplikace
- Znalost embedded IT technologií (počítačové moduly, jednodeskové PC, CPCI)
- Komunikativní znalost AJ (odborná školení u zahr.partnerů a výrobců)
- SŠ (VŠ) vzdělání v oboru IT
- odborná praxe v oboru vítána
- dobré analytické schopnosti, samostatnost, pracovní nasazení, schopnost týmové práce
- řidičské oprávnění sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Česká personální společnost, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb.
Hlavní oblast působení společnosti
Zprostředkování práce a personální poradenství
Adresa
ALP Consulting
Náměstí I. P. Pavlova 1785/3
120 00 Praha 2

Kontaktní osoba: Michaela Veselá
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2829207   Datum zveřejnění: 28.11.2016