Energetik specialista s AJ

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významného zahraničního výrobce pečiva a pekárenských výrobků, patřící do mezinárodní skupiny působící na evropském pekárenském trhu, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- energetický management – elektřina, voda, pára, plyn, vzduch
- odečty, analýzy, statistika, zlepšování
- hledání úspor a vedení projektů
- příprava smluv s dodavateli, vyjednávání cen
- zajišťování servisů a revizí technologických zařízení budov
- vedení provozní dokumentace a její aktualizace dle platné legislativy
- sestavování rozpočtu a odpovědnost za jeho plnění
- reporting a prezentace výsledků vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup ihned nebo dohodou
- pracoviště v Kladně
- plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
- po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito
- zajímavé portfolio benefitů (mobil, stravenky, dovolená navíc, odborné vzdělávání)

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Významný zahraniční výrobce pečiva a pekárenských výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/ SŠ vzdělání technického zaměření
- praxe min. 5 let na obdobné pozici (řízení systémů VZT, kotelen, úspory na energiích, vyjednávání cen)
- znalost AJ slovem i písmem
- uživatelskou znalost práce na PC – MS Office (Excel – pokročilý), grafický program AutoCAD
- odborné znalosti z oblasti metodik neustálého zlepšování, zákonné požadavky na energie
- schopnost rychle a samostatně vyřešit technické problémy
- organizační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
- ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat
- vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2874958  Datum zveřejnění: 13.3.2017