Chief design engineer

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, zastupující vždy zájmy investorů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

CHIEF DESIGN ENGINEER
Zodpovědnost za:
- organizaci a zpracování projektové dokumentace stavby
- přípravu concept, basic a detail design na projektu výstavby průmyslových staveb
- důsledné plnění harmonogramu a všech ukazatelů projektu
- sestavování harmonogramu výkonu projekčních prací
- výběr architekta a projektanta v souladu s požadavky investora
- zpracování projektové dokumentace v souladu s legislativou

Náplň práce:
- dohled nad zpracováním PD splňování optimálních požadavků investora
- koordinace práce inženýrů – projektantů a architektů v rámci projekčního týmu
- jednání se zákazníkem a subdodavateli
- jednání s generálním dodavatelem v souvislosti s PD
- spolupráce s projektovým manažerem, TDI,
- spolupráce na přípravě cenových nabídek, včetně jejich vyhodnocování
- kontrola přípravy podkladů pro zpracování PD
- účast při projednávání a schvalování PD se zákazníkem -
- autorský dozor na stavbě
- doprovod realizace projektu

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email.

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- min. 5 let praxe na pozici HIP a v koordinaci týmu - zpracovatelů PD stavebních projektů
- znalost zpracování PD všech stupňů - ideálně v oblasti průmyslových staveb
- vítaná praxe na pozici hlavního inženýra stavebních projektů
- výbornou aktivní znalost AJ - to je nezbytnou podmínkou
- přirozenou autoritu, důslednost a samostatnost
- aktivní, samostatnou vůdčí osobnost
- VŠ vzdělání stavební směru
- manažerské schopnosti
- přizpůsobivost a ochotu cestovat
- dobrá znalost práce na PC (AutoCad, MS Office…atd)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2988821  Datum zveřejnění: 28.3.2017