Technicky konzultant

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta významnou mezinárodní IT společnost, zaměřenou na konzultační služby, s více než 30-letou historií a globálními zkušenostmi,nabízející komplexní poradenství, systémovou integraci, outsourcing i řešení specifických požadavků klientů napříč všemi odvětvími, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Popis pozice
- Konzultace s byznys uživateli
- Analýza požadavků
- Vývoj, testování a nasazení na produkci prostředí
- Vytvoření instalačních balíčků (release management)
- Implementace nových změnových požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené + 3 sick days
- Až 30 dnů placené pracovní neschopnosti
- Stravenky
-Školení
- Možnost práce z domova

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významná mezinárodní IT společnost, zaměřená na konzultační služby, s více než 30-letou historií a globálními zkušenostmi,nabízející komplexní poradenství, systémovou integraci, outsourcing i řešení specifických požadavků klientů napříč všemi odvětvími.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Znalost a zájem o databáze a OOP programování
- Zkušenost s relačními databázemi (MySQL, Oracle ..)
- Uživatelská znalost Linux/Unix
- Základní znalost programování v Jave je výhodou, nikoliv podmínkou
- Pokročilá znalost angličtiny
- Komunikativní a přátelský typ člověka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3095197  Datum zveřejnění: 7.6.2017