Rozpočtář / přípravář

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který se zabývá výstavbou pozemních, dopravních a inženýrských staveb, hledáme vhodné uchazeče na pozici:

Náplň práce:
• tvorba výkazů výměr, rozpočtů a kalkulací
• tvorba nabídek do soutěží a výběrových řízení
• poptávky subdodavatelů a posuzování nabídek
• návrhy alternativních řešení
• tvorba harmonogramů
• spolupráce na přípravě staveb
• zpracování změnových listů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní společnosti
• osobní přístup
• odpovědnou a zajímavou práci
• velmi dobré platové podmínky
• odměny za dosažené výsledky
• hradíme vzdělávání, kurzy, čímž nabízíme možnost seberealizace a profesního růstu
• příjemný a odborný kolektiv
• PC, telefon
• stravenky

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Výstavba pozemních, dopravních a inženýrských staveb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

stavební

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru
• minimálně 3roky praxe na obdobné pozici
• technické myšlení
• pokročilou znalost práce na PC, Office, Kros, Callida, CAD
• dobrá orientace v projektové dokumentaci
• týmovou spolupráci
• časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost
• odolnost vůči stresu
• řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3095228  Datum zveřejnění: 1.11.2017