Technický dozor investora - stavebních projektů - elektro

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou zahraniční nadnárodní skupinu, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Pracovní náplň:
- audity projektů, budov a objektů – Technical Due Diligence (část ELEKTRO)
- cenové technické poradenství
- cenové řízení projektů
- cenový a technický monitoring projektů
- technický dozor (TDI)

Povinnosti a pravomoci:
-kontrola / stanovení výměr prací a dodávek
- kontrola / stanovení odpovídajících cen prací a dodávek
- kontrola ocenění změn projektu
- stanovení předpokládaných dodatků a víceprací
- návrhy a ocenění možných technicko – ekonomických úspor (Value Engineering)
- příprava podkladů, organizace a vyhodnocení výběrových řízení
- odsouhlasování dílčích i konečných fakturací dodavatelů
- spolupráce s PM při zpracování a projednání návrhů smluv s dodavatelem
- pravidelný (měsíční) reporting klientovi a/nebo financující bance
- kontrola dodržování technických požadavků podle zákona, vyhlášek, norem, předpisů a povolení
- kontrola dodržování zásad BOZP, PO a ochrany životního prostředí
- kontrola kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů prací
- kontrola projektové dokumentace
- kontrola průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
- spolupráce s PM na kontrole a vyhodnocování plnění HMG projektu
- soupis vad a nedodělků v rámci předání a převzetí díla
- kontrola odstranění vad a nedodělků díla
- technické audity projektové dokumentace
- technické audity budov a objektů

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Významná zahraniční nadnárodní skupina, která se podílí na nejvýznamnějších stavebních projektech v ČR, Evropě a ve světě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ vzdělání oboru elektro
- dlouholetá praxe na pozici TDI nebo PM na stavebních projektech - část elektro
- zkušenosti z přípravy a realizaci velkých stavebních projektů - části elektro
- plynulá odborná angličtina slovem i písmem!!!
- řidičský průkaz B
- ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3096491  Datum zveřejnění: 1.11.2017