Architekt/ projektant

ALP consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, architektonický ateliér s téměř dvacetiletou tradicí, hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici:

Architekt/Projektant

Požadujeme:
- VŠ stavebního zaměření nebo obor architektura
- Samostatnost, orientace v oboru, týmová spolupráce.
- Zkušenosti v oblasti památkových objektů - výhodou
- Znalost programů ArchiCad / AutoCAD….
- Angličtina komunikativně
- Flexibilita

Náplň práce:
- Projektování od stupně studie po realizační projekt / autorský dozor
- Koordinace projektu včetně jednání s klientem
- Práci na zajímavých stavebních projektech
- Zpracování PD pod vedením vedoucího projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Samostatnou i týmovou práci
- Možnost spoluúčasti na rozličných projektech v ČR, Evropě i ve světě
- Špičkové vybavení HW a SW
- Příležitost k seberealizaci a dalšímu rozvoji
- Stabilní zázemí renomované společnosti
- Mimořádně lukrativní podmínky

Informace o náboru

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email [email protected]

Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Architektonický ateliér.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme českou personální společností, s dlouholetou tradicí v oblasti personálních služeb. Pro klienty úspěšné vyhledáváme odborníky a specialisty v technických oborech a profesích od stavebnictví, přes strojírenství, energetiku, elektroniku, vývoj a výrobu. Vyhledáváme i kandidáty na pozice ve vrcholovém managementu, řízení podniků, ekonomiky a účetnictví, právních služeb, personalistiky, administrativy, atd.
Pokud hledáte nové zaměstnání, rádi Vám v hledání pomůžeme a poradíme. Zaregistrujte se a přiložte Váš strukturovaný životopis. Váš profil posoudí naši profesionální personalisté a navrhnou Vám odpovídající uplatnění a volné pozice.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3154661  Datum zveřejnění: 12.2.2018