Všeobecná sestra + kurz německého jazyka v Drážďanech

alpha Personal-Service GmbH

Místo práce
Altplauen 1, 01187 Dresden, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
1.300 EUR/měsíc, minimálně 1.300 € netto/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve zdravotnických a pečovatelských zařízeních.
Odpovídá vzdělání uznanému v Německu.

Informace o náboru

Kurz německého jazyka v Dráždanech pro zdravotní sestry / zdravotní pečovatele - START 05.10.2015

Máte VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, ale
neumíte německy? – Žádný problém!

Máme pro Vás nabídku i s jazykovým kurzem!

Během prvních dvou měsíců budete denně (PO-PÁ) navštěvovat kurz německého jazyka + od nás dostanete finanční podporu (kapesné) ve výši 300 € měsícně.

Podle úrovně znalosti německého jazyka dostanete pracovní smlouvu s týdenní (približně) 20ti hodinovou pracovní dobou a vyděláte si cca 700 € čistého.
Dva dny v týdnu se budete účastnit bezplatného kurzu německého jazyka. Podle úrovně znalosti němciny budete mít možnost složit zkoušku B2 a získat tak certifi kát - Sprachdiplom B2.

Po získání certifikátu B2 můžete s naší podporou požádat o uznání Vašeho vzdělání v Německu.
Po uznání vzdělání od nás získáte smlouvu na plný úvazek a vyděláte si minimálně 1.300 € čistého.

Podle stanoveného modelu pracovní doby si můžete po 8 týdnech práce v Německu vzít jako kompenzaci přesčasů týden dovolené ve své zemi, aniž byste prišli o výdělek.
Náklady na dopravu hradíme my.

Nabízíme:
α Ubytování zdarma
α Proplacení cestovních výdajů
α Bezplatný kurz německého jazyka

Požadujeme:
Diplom Bc. nebo DiS. - obor všeobecná sestra

Ozvěte se – tohle je Vaše šance!

Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv telefonicky nebo emailem.

Kurzu se může zúčastnit jen omezený počet osob.
Začátek kurzu 05.10.2015 (nebo později dle jazykových znalostí).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnická a pečovatelská zařízení.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Všeobecná sestra

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alpha Personal-Service GmbH patří v současné době mezi přední poskytovatele profesionálních personálních služeb v Porýní ( Mohan ) v oblasti Administrativa & Technika a rozvoj, Výroba & Strojírenství, Zdravotnictví & Sociální péče a v Sasku v oblasti Zdravotnictví & Sociální péče. K přednostem firmy patří kompetentní, přátelský a ohleduplný přístup ke zaměstnancům, jakož i podpora v jejich profesionálním růstu.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2181584  Datum zveřejnění: 25.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1.300 EUR/měsíc, minimálně 1.300 € netto/měsíc