Správce ICT

Alphaduct, a.s.

Místo práce
Výtvarná, Praha 6, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- správa informačních a komunikačních technologií
- správa infrastruktury, připojení k internetu a ostatních sítí
- správa a instalace serverů, koncových uživatelských stanic a periferií
- zajištění provozu groupware a e-mail služeb
- zajištění bezpečnosti systémů a jejich dat, návrh a aplikace bezpečnostních politik
- odpovědnost za zálohování a obnovu systémů, dat a nastavení
- odpovědnost za evidenci software, kontrola legálnosti a oprávněnosti použití
- zajištění komplexní podpory uživatelů
- provádění změn a rozšíření IS/IT
- školení a podpora klíčových uživatelů
- náplň práce se vztahuje i na další společnosti skupiny, např.: Dermacol, Karlovarská Korunní, McBride Czech, Axigon

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- týden dovolené navíc
- sleva na produkty společnosti (kosmetika Dermacol, minerální vody Korunní)
- mobilní telefon
- notebook
- stravenky
- odborné vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické/ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- min SŠ vzdělání technického/ekonomického směru
- prokazatelná praxe se správou informačních technologií v podniku
- velmi dobrý obecný přehled v IT technologiích
- administrátorská znalost a správa Active Directory
- administrátorská znalost MS Windows (Windows XP,7,8, Windows server 2003,2008,2012)
- velmi dobrá znalost groupware systémů (MS Exchange, výhodou Kerio Connect)
- znalost LAN sítí, síťových zařízení a jejich prvků, nastavování routerů a switchů
- zkušenosti se správou síťové bezpečnosti a antivirové ochrany (výhodou firewall Kerio Control)
- dobrá znalost HW (PC, servery, periferie)
- pokročilá znalost práce s MS Office, zejména MS Excel
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- logické a analytické myšlení podmínkou
- časová flexibilita, aktivní přístup, samostatnost
- znalost technické angličtiny
- ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alphaduct, a.s., česká společnost zajišťující vybrané manažerské služby pro další společnosti v rámci skupiny (např. Dermacol, a.s., Karlovarská Korunní, s.r.o., AXIGON, a.s.).
ID: 1957409  Datum zveřejnění: 15.12.2014