Zdravotná sestra Zurich/5000 CHF /mesačne

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
4100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prominentného pacienta vo Švajčiarsku hľadáme 1 zdravotnú sestru s dobrou znalosťou anglického jazyka a praxou v zahraničí ako zdravotná sestra s praxou min .6 mesiacov.

Jedna sa o prácu na smenu v klasických 8- 10 hod. smenách.

Plat je 5000 CHF mesačne,ubytovanie a strava zdarma

Ubytovanie a strava zdarma

Je potrebná výborná znalosť anglického jazyka, zdravotnícke vzdelanie min. ukončené zdravotnícke vzdelanie ukončené maturitnou skúškou a prax v zahraničí ako zdravotná sestra min. 6 mesiacov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

prominentná rodina vo Švajčiarsku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1499598  Datum zveřejnění: 18.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4100 EUR/mesiac