Zdravotná sestra Rakúsko- nástup možný do 2 týždňov

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viaceré nemocnice v Rakúsku hľadáme inštrumentárky na operačné sály, pôrodné asistentky, sestry na neurológiu. Jedná sa o prácu v oblasti Vorarlberg, Salzburg a Linz.

-rakúska pracovná zmluva
-13 a 14 plat
-ubytovanie hradené v plnej výške
-diéty vo výške 26,4 Eur/ odp. deň
-možnosť 4 týždne pracovať a byť doma 1 - 2 týždne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

nemocnice v Rakúsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

komunikatívna uroveň nemeckého jazyka
uznané vzdelanie v Rakúsku ( poradíme s uznaním vzdelania Rakúsku)
vzdelanie ukončené ako zdravotná sestra, alebo zdravotnícky asistent
prax v obore

Agentúra ALSES vznikla v roku 1998. Vo svojom vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov. Postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov.
Naším cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný,študijný alebo aupair pobyt ,ale venovať sa im počas celého pobytu. Uchádzači sa môžu na nás ,alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť naším klientom komplexné služby takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky, poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 Svidník.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Centrálna 632
08901 Svidník
ID: 2537692   Datum zveřejnění: 3.10.2016