Zdravotná sestra, klinika v Belgicku

ALSES,s.r.o.

Miesto práce
Antwerpen, Belgicko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 185 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme anglicky hovoriace zdravotné sestry pre kliniku v regióne Antverpy (severná časť Belgicka).
Hrubý mesačný plat (pre bakalárov) je medzi 3185€ (0 rokov praxe) a 4085€ (10 rokov praxe) za 38 hodín týždenne.
Príplatky za nadčasy, víkendové a nočné zmeny sú = (+ 20% na hodinovú sadzbu za zmeny po 19:00, + 35% za zmeny po 20:00, +26% v sobotu, +56% v nedeľu). Ak niekto odpracuje 2 víkendy/mesiac a 8 nočných zmien za mesiac, bude mať od 400 do 600 € vyššiu hrubú mzdu.
Stravné lístky sú v hodnote od 4-6,5€ netto na pracovný deň. Navyše dostanete koncoročný bonus vo výške od 2300€.
Popri práci máte možnosť absolvovať jazykový kurz a naučiť sa flámčinu/holandčinu.
Náklady na bývanie sú na celý byt 750-850€/mesiac.
Klinika ponúka tiež adaptačný program: 6 mesiacov aklimatizácia ako ošetrovateľka, aby ste si zvykli na belgickú nemocnicu (postupy, kontakty,..). Ako ošetrovateľ/ka zarobíte na začiatok 400-500 € v hrubom, menej ako zdravotná sestra.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Klinika v regióne Antverpy (severná časť Belgicka).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Agentúra ALSES pôsobí na trhu od roku 1998. Na počiatku vzniku sa zaoberala predovšetkým sprostredkovaním Aupair pobytov, postupne sme svoju činnosť rozšírili o sprostredkovanie pracovných a študijných pobytov. Momentálne sa venujeme hlavne sprostredkovaniu zamestnania v oblasti zdravotníctva, doma aj v zahraničí.
Našim cieľom nie je len sprostredkovať uchádzačom pracovný pobyt, ale tiež poskytovať servis počas celej dĺžky pobytu. Uchádzači sa môžu na nás a/alebo na naše partnerské agentúry kedykoľvek obrátiť.
Nedeliteľnou súčasťou našich služieb je poskytnúť našim klientom komplexné služby, takže klienti si u nás môžu zakúpiť cestovné lístky, letenky a/alebo poistenie na cesty do zahraničia.
Momentálne sídlime na Centrálnej 632/7, 08901 vo Svidníku.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4775374  Datum zveřejnění: 4.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 185 EUR/mesiac