Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

ALUTEX, spol. s r.o. (MPSV)

Janovská 4475, 466 05 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-28
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:ALUTEX, spol. s r.o., IČ 25041231
Pracoviště:ALUTEX, spol. s r.o.-provoz, Janovská 4475/7a, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-08-28
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Konstruktér programátor- znalost práce v programu CATIA V5, jedná se o konstruktérské práce pro výrobu forem a přípravků na tlakové lití z hliníku.
Jednosměnný provoz, vzdělání - střední s maturitou nebo vysokoškolské - prům.zaměření. Mzda dle praxe a zkušeností 25 - 40 tisíc.
Životopisy zasílat na e-mail : [email protected].

Poslední změna:2014-08-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 7828890759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou