Asistent/ka obchodního oddělení

ALVAO s.r.o. (MPSV)

Havlíčkovo nám. 153, 591 01 Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:ALVAO s.r.o., IČ 25561561
Pracoviště:ALVAO s r.o. - pracoviště Žďár n. S., Havlíčkovo nám. 153/2, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce
o Asistent/ka obchodu bude součástí úzkého obchodního týmu
o Mezi hlavní úkoly bude patřit především udržování informační báze stávajících a potenciálních klientů společnosti
o Komunikace s klienty po telefonu, mailem a příležitostně i osobně
o Administrativní podpora obchodního týmu
o Spolupráce s marketingovým oddělením na pravidelných i jednorázových akcích
o Asistent/ka obchodu bude podléhat obchodnímu řediteli společnosti
Požadujeme
o SŠ/VŠ vzdělání
o Aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
o Dobré organizační schopnosti
o Dobré komunikační dovednosti
o Schopnost a ochota se učit a rozvíjet
o Týmovost
o Zodpovědný a proaktivní přístup k práci, loajalita, flexibilita
o Dobrá znalost práce s MS Windows, MS Office, vyhledávání na Internetu
o Psaní všemi deseti - cit pro pravopis
o Řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme
o Práci v příjemném prostředí a týmu, jehož hodnotami jsou korektní mezilidské vztahy, transparentnost jednání, důvěryhodnost, optimismus, tvořivost
o Zázemí stabilní společnosti; Naši zákazníci jsou významné společnosti v České a Slovenské republice
o Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
o Dobré platové ohodnocení
o Práci na plný úvazek s pružnou pracovní dobou
o Pět týdnů dovolené
o Stravenky

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Žďár nad Sázavou

číslo volného místa: 12049250761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou