Skladník/Skladnice (Úžice)

Alza.cz a.s

Úžice 267, areál ProLogis Park Úžice, 277 45 Úžice, Praha, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Prostě se budete starat o to, aby zákazníci dostali své zboží a u toho pokukovat, -
co byste si sami mohli pořídit se zaměstnaneckou slevou
- Baví vás víc příjem, pickování, balení nebo expedice? Tak si holt sami vyberete
- Chcete zvládnout všechny skladnické pozice? Můžete a dokonce za to dostanete bonus

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnanecké slevy na všechny naše produkty
- Firemní tarif na volání
- Jazykové kurzy
- V sezóně každý den snídaně zadarmo, mikulášskou nadílku, sladké balíčky plné dobrot
- Haldu peněz - až 28000 Kč! A ty dostanete jen na základě odvedeného výkonu a ne zda se váš nadřízený dobře/špatně vyspí. A k tomu ještě kotel benefitů.
- Vstupenky do zoo a aquaparku
- Na skladě se toho naučíte o fungování Alzy víc než na jakémkoliv školení. Na všech místech včetně nejvyšších u nás najdete lidi, kteří začínali právě na této pozici. Jak se k nám zkrátka jednou dostanete, otevřeme vám dveře do celé firmy.
- Stačí ukázat, co ve vás je, a my vás protlačíme, kam se hodíte.
-A taky se pravidelně přejídat na ohromné společné grilovačce 4x do roka

Informace o náboru

Společnost jako Alza.cz se neobejde bez perfektně fungující logistiky – i Vy se můžete stát součástí tohoto dobře namazaného stroje, který se stará o perfektní a včasné dodání zboží k zákazníkovi.

Navíc nenabíráme, abychom obratem vyhazovali. Neslibujeme peníze, které nedostanete. Nabízíme práci v čistých a moderních skladech, kde vládne přátelská atmosféra a kde jdeme všichni za stejným cílem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Aby se na vás mohli kolegové spolehnout
- Abyste se nebáli zkusit nové technologie
- Abyste nám řekli, když vás napadne, jak něco zlepšit
- Chodit řádně na svoje směny, a když bude zapotřebí, jít na placený přesčas

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Alza.cz je lídr v oblasti internetového prodeje s 21letou historií a inovátor v e-commerce. V roce 2014 expandovala do celé Evropy. Aktuálně zaměstnává přes 900 odborníků, provozuje 7 eshopů, 6 mobilních aplikací, 45 prodejen i vlastní řešení pro bezkontaktní výdej zboží AlzaBox.
ID: 3130632  Datum zveřejnění: 4.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27000