Technik facility oddelena pre HU/AT

Alza.sk s. r. o.

Budapešť, Bratislava, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť súčasťou stabilnej spoločnosti, ktorá je jednotkou na slovenskom a českom trhu? Chceš byť súčasťou niečoho veľkého a podieľať sa na rozšírení našich aktivít? Ovládaš maďarský jazyk a vieš si poradiť v každej situácii? Potom expanduj spolu s nami!

Hľadáme šikovného technika/údržbára, ktorý nám pomôže s našim novučičkým showroomom v Budapešti! Ak máš záujem pripojiť sa do nášho Alza tímu, pošli nám svoj životopis!

Čo ťa čaká:
- údržba nových priestorov showroom-u v Budapešti
- preventívne prehliadky objektov a vyhodnocovanie potencionálnych rizík, opravy zariadení
- oprava a údržba Alzaboxov
- elektroinštalácie, montáž nábytku
- plnenie operatívnych úloh

- plný úväzok, počítame s tebou dlhodobo
- istotu neustále rastúcej firmy
- možnosť získať cenné skúsenosti z oblasti priameho predaja jednotky na trhu e--
commerce
- možnosť kariérneho rastu a pravidelné vzdelávanie
- možnosť realizovať tvoje nápady a podieľať sa na zaujímavých projektoch
- zamestnanecké benefity (zľavy na naše produkty, rozvojové kurzy, firemné grilovačky a tímové aktivity, jazykové vzdelávanie na pracovisku zdarma)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho tímu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Správca osobných údajov je Alza.cz a.s., IČO: 270 82 440 (+420 225 340 111). Spracovateľom osobných údajov je spoločnosť Alza.sk s.r.o., so sídlom Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 36562939 (+421 257 101 800). Vaše osobné údaje spracovávame k tomu, aby sme danú pozíciu (a prípadne inú pozíciu) obsadili vhodným kandidátom. Vami poskytované osobné údaje (uvedené v životopise) sú nevyhnutné pre rozhodnutie o uzavretí prípadnej pracovnej zmluvy (tj. právny základ spracovania).
ID: 3099136  Datum zveřejnění: 12.6.2017