Pracovníci v sociálních službách

Alzheimercentrum Filipov o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Zámecká 1, 286 01 Čáslav, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
14500 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče (5321)

Pracoviště a kontakty

Firma:Alzheimercentrum Filipov o.p.s., IČ 28441397
Pracoviště:Zámecká 1/25, Filipov, 286 01 Čáslav

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 14500 do 20000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Co vás čeká
Sociální péče o klienty s Alzheimerovou chorobou ve všech jejich stádiích. Práce v týmu profesionálních a zkušených zaměstnanců společnosti, viz www.alzheimercentum.cz .

Pracovní náplň obsahuje činnosti spojené s přímou obslužnou péčí o klienty s Alzheimerovým onemocněním, a to v jakémkoliv stádiu tohoto onemocnění: pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické činnosti, aktivizační činnosti apod.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
O pracovní místo se mohou ucházet zájemci, kteří chtějí pracovat v přímé péči o klienty, mají všeobecný rozhled, schopnost empatie a jsou laskaví, spolehliví, trpěliví, pečliví, empatičtí a mají příjemné vystupování. Jsou schopni pracovat samostatně i v týmu.

Výhodou je vzdělání v oboru nebo absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách je výhodou, zkušenost s péči o seniory (ev. o seniory s demencí či na psychiatrii).

Co vám můžeme nabídnout
- zajímavou práci ve spolupráci se zkušenými odborníky
- zázemí silné a stabilní společnosti, která poskytuje kvalitní a profesionální péči o seniory
- možnost dalšího růstu a vzdělávání
- příjemný a stabilní kolektiv

Zaměstnanecké výhody: oběd 15,- Kč; příplatky na rekondiční služby apod., 2x ročně příspěvek na dovolenou , dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce apod.

Životopisy prosíme zasílejte výhradně emailem na adresu: [email protected]
Termín výběrového řízení bude upřesněn.

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 11830320791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity