Šéfkuchař

Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.

Na Michovkách I 707, 252 43 Průhonice, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
16.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Organizace a zodpovědnost za chod kuchyně
Kvalitní příprava jídel
Objednávání zboží, evidence skladu
Vedení týmu podřízených
Plánování směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jistotu a zázemí úspěšné firmy
- zajímavou práci, která nenudí
- příjemné a přátelské prostředí
- motivující platové ohodnocení
- příležitost k rozvoji
- dotované stravování
- doprava ze stanice metra Opatov zajištěna zdarma, parkovací místa přímo u centra
- další zaměstnanecké benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Schopnost organizovat a načasovat práci, vést tým podřízených, zodpovědnost, pracovitost, důslednost, zájem o práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáte poskytovatele kvalitní sociální a zdravotní péče? Je ve vašem okolí někdo, kdo trpí Alzheimerovou chorobou nebo jiným typem demence a kdo není schopen se sám o sebe postarat? Námi poskytované služby jsou zárukou nejen péče na vysoké odborné úrovni, doprovázené příjemným prostředím důstojným pro život, ale také laskavého přístupu, něhy i úsměvu. To vše nám umožňuje zajistit našim klientům maximálně možnou kvalitu života.

V naší nabídce naleznete jak komplexní péči založenou na moderních terapeutických postupech, tak ubytování a stravování. Zároveň nabízíme i poradenství v sociální a zdravotní oblasti v případě, že o nemocného pečujete doma. Svůj závazek stavíme na více než dvacetileté zkušenosti s moderním ošetřovatelstvím, které je na srovnatelné úrovni se Západní Evropou a které zahrnuje výjimečné terapeutické postupy včetně bazální stimulace, poctivou domácí kuchyni a především zájem o klienta. Reference našich klientů i vysoký počet zájemců o ubytování v našich centrech jsou ale zajisté nejlepší vizitkou naší práce.
ID: 2886455  Datum zveřejnění: 11.1.2017