Zdravotnický asistent

Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.

Místo práce
Na Michovkách I 707, 252 43 Průhonice, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborná péče o nemocné s Alzheimerovou demencí v rozsahu daných kompetencí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Moderní pracoviště
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Osobní ohodnocení, odměny
• Možnost ubytování
• Týden dovolené navíc
• Vzdělávání
• Oběd - 15,- Kč
• Doprava na/z pracoviště ze stanice metra Opatov zdarma, možnost
parkování přímo u centra

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Organizační schopnosti, spolehlivost
• Trpělivost, empatie, laskavost, vstřícnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáte poskytovatele kvalitní sociální a zdravotní péče? Je ve vašem okolí někdo, kdo trpí Alzheimerovou chorobou nebo jiným typem demence a kdo není schopen se sám o sebe postarat? Námi poskytované služby jsou zárukou nejen péče na vysoké odborné úrovni, doprovázené příjemným prostředím důstojným pro život, ale také laskavého přístupu, něhy i úsměvu. To vše nám umožňuje zajistit našim klientům maximálně možnou kvalitu života.

V naší nabídce naleznete jak komplexní péči založenou na moderních terapeutických postupech, tak ubytování a stravování. Zároveň nabízíme i poradenství v sociální a zdravotní oblasti v případě, že o nemocného pečujete doma. Svůj závazek stavíme na více než dvacetileté zkušenosti s moderním ošetřovatelstvím, které je na srovnatelné úrovni se Západní Evropou a které zahrnuje výjimečné terapeutické postupy včetně bazální stimulace, poctivou domácí kuchyni a především zájem o klienta. Reference našich klientů i vysoký počet zájemců o ubytování v našich centrech jsou ale zajisté nejlepší vizitkou naší práce.
ID: 2896175  Datum zveřejnění: 17.1.2017