Pečovatel/ka

Alzheimercentrum Průhonice, z.ú.

Místo práce
Na Michovkách I 707, 252 43 Průhonice, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16 000 - 20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přímá péče - uspokojování potřeb klientů (hygienická péče, krmení, oblékání, aktivizace atp.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní příspěvek 10 000,- Kč; měsíční odměny, bonus 10 % z roční mzdy, ubytování, oběd 15 Kč, týden dovolené navíc, dopravu do/ze zaměstnání zdarma, parkování přímo u centra.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Trpělivost, laskavost, vstřícnost a ochota

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáte poskytovatele kvalitní sociální a zdravotní péče? Je ve vašem okolí někdo, kdo trpí Alzheimerovou chorobou nebo jiným typem demence a kdo není schopen se sám o sebe postarat? Námi poskytované služby jsou zárukou nejen péče na vysoké odborné úrovni, doprovázené příjemným prostředím důstojným pro život, ale také laskavého přístupu, něhy i úsměvu. To vše nám umožňuje zajistit našim klientům maximálně možnou kvalitu života.

V naší nabídce naleznete jak komplexní péči založenou na moderních terapeutických postupech, tak ubytování a stravování. Zároveň nabízíme i poradenství v sociální a zdravotní oblasti v případě, že o nemocného pečujete doma. Svůj závazek stavíme na více než dvacetileté zkušenosti s moderním ošetřovatelstvím, které je na srovnatelné úrovni se Západní Evropou a které zahrnuje výjimečné terapeutické postupy včetně bazální stimulace, poctivou domácí kuchyni a především zájem o klienta. Reference našich klientů i vysoký počet zájemců o ubytování v našich centrech jsou ale zajisté nejlepší vizitkou naší práce.
ID: 2932493  Datum zveřejnění: 15.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16 000 - 20 000