Uklízeč / ka

AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Široký vrch 363, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
12500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (91123)

Pracoviště a kontakty

Firma:AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s., IČ 25485920
Pracoviště:AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori o.p.s. - 1, Široký vrch 363, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 12500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Naturální výhody, zvýhodněné školné pro děti zaměstnanců
Podnikové stravování, zaměstnanecké stravné

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:UKLÍZEČ / KA
Hledáme aktivního, čilého a pozitivního člověka, který by zde v naší škole a školce fungoval jako pracovník veškerých úklidových a pomocných prací.
požadujeme:
- výpis z RT
- nutná předchozí zkušenost s vedením veškerého úklidu pracoviště (výhodou praxe přímo z jiné školky)
- zdravotní stav odpovídající požadovaným pracovním činnostem, zejména: zatápění v krbech, vynášení odpadků, luxování, plnění myčky, mytí polic, mytí oken, mytí a desinfekce sociálních zařízení, úklid po dětech a jejich aktivitách, vytírání podlah, praní ložního povlečení, apod.
- vítáme manuální zručnost pro drobné opravy
- důležitá je časová flexibilita
- ideálně vlastní dopravu (na místo výkonu práce nejezdí MHD)
- kladný vztah k dětem, mezi kterými se budete pohybovat po většinu pracovní doby
- spolehlivost a ochotu plnit disciplinovaně zadané úkoly
- dochvilnost a pracovitost
nabízíme:
- práci v krásném prostředí přírody
- přátelský, nekonfliktní a komunikativní kolektiv
- možnost využít zvýhodněné školné pro své dítě (děti)
- možnost růstu mzdy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- různorodou denní činnost
HLÁSIT SE: Anna Svetková nebo Mgr. Dita Břečková, tel.: 702 279 927 volat 8:00 - 15:30hod, email: [email protected]

Poslední změna:2017-01-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11959480753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity