Pracovník/ce dohlížející nad personálem

AMAX, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Orlí 469, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních (51519)

Pracoviště a kontakty

Firma:AMAX, s.r.o., IČ 26312549
Pracoviště:Orlí 469/17, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- vedení týmu pracovníků, školení a motivace
- zodpovědnost za chod a výsledky oddělení
- pravidelné reporty
- komunikace se zákazníky na určených projektech
- vedení související agendy
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní přístup
- uživatelská znalost práce na PC
- zkušenost na vedoucí pozici výhodou
Nabízíme:
- velmi dobré mzdové ohodnocení s fixní složkou mzdy
- podílení se na řízení firmy
- pravidelná pracovní doba: PO - PÁ 8.00 - 16.30 hod
- standardní pracovní poměr na pracovní smlouvu, po půl roce pracovní smlouva na dobu neurčitou
- 20 dní dovolené + 5 dní placeného volna navíc
- zaměstnanecké benefity – stravenky, 3 dny placeného volna navíc a příspěvek na dopravu
- vstupní a průběžná odborná školení ZDARMA
- zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející tuzemské společnosti
- klimatizované kanceláře v CENTRU Hodonína
- snadná dostupnost z vlakového i autobusového nádraží
Nástup:dohodou
V případě zájmu o pozici zašlete svůj životopis na email:[email protected]
Kontakt:544 529 940, facebook.com/amaxsro

Poslední změna:2017-03-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 12251420780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity