Projektový manažer/ka - prodejce inzerce

Amazing Media, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Valová 2357, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-06
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy (33391)

Pracoviště a kontakty

Firma:Amazing Media, s.r.o., IČ 04716841
Pracoviště:Valová 2357/8, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-02-06
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
komunikace se zákazníky ze segmentu malých, středních i korporátních firem
konzultace a navrhování vhodných inzertních kampaní dle potřeb zákazníka
aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb prostřednictvím telefonického oslovování
zajištění administrativní činnosti s tím spojené
zodpovědnost za plnění vlastního i týmového plánu

Požadujeme:
SOU nebo SŠ s maturitou
Uživatelská znalost práce na PC
Vynikající komunikační, prezentační a argumentační dovednosti
Orientace na zákazníka a výsledek
Odolnost vůči stresu a trpělivost
Samostatnost, cílevědomost, aktivní přístup k práci
Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou
Cizí jazyk výhodou

Nabízíme:
Nadstandardní motivační finanční ohodnocení (fixní mzda + zajímavá provizní složka)
Příjemnou a přátelskou atmosféru
Balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky)

Kontakt:
Telefonicky Po-Pá od 7:30-16:00, e-mailem

Poslední změna:2017-02-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12120390755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC