Obchodní referent/ka

AMBG, LTD s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Vozovny 6141, 708 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:AMBG, LTD s.r.o., IČ 44936672
Pracoviště:AMBG LTD, s.r.o., U Vozovny 6141/8, 70800 Ostrava 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-08-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi na email: [email protected]

Do proaktivního týmu hledáme stejně schopného kolegu/kolegyni, který bude splňovat následující požadavky:

Náplň práce:
-Samostatné vedení obchodní agendy
-Denní telefonická a písemná komunikace se zákazníky a dodavateli
-Příprava plánů nákupu
-Administrativa, reporting
-Odpovědnost za optimalizaci skladových zásob
-Příjem výdej zboží - vkládání dat do softwaru
-Vystavování faktur
-Zodpovědnost za zpracování objednávek podle požadavků zákazníka a řešení reklamací

Požadujeme:
-Min SŠ vzdělaní
-Výborné organizační a komunikační schopnosti
-Znalost AJ/ výbornou komunikativní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci s nadřízeným a korespondenci
-Výborná práce s PC (MS WORD, EXCEL, OUTLOOK)
-Ochota učit se novým věcem, nové PC programy (informační systém firmy)
-ŘP sk. B

Nabízíme:
-Příjemný kolektiv
-Různorodou práci
-Komplexní zaučení

Poslední změna:2014-07-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7664130730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou