Operátor/ka výroby

Amboseli s.r.o.

Místo práce
Praha, Nymburk, Jihočeský kraj, Strakonice, Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Rokycany, Tachov, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Pelhřimov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Nabízený plat (hrubého)
118-152 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost AMBOSELI s.r.o. hledá pro své významné zákazníky po celé ČR uchazeče na pozici Operátor/ka výroby. Práce v automobilovém, nábytkářském, potravinářském, textilním a strojírenském průmyslu. Poptáváme manuální zručnost, spolehlivost. Pracovní doba: jednosměnný, dvousměnný, třísměnný, čtyřsměnný provoz. Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení( od 118 - 152 Kč/hod), týdenní zálohy, možnost ubytování, možnost přesčasů, prémie.

Informace o náboru

Zajistíme Vám ubytování, přihlásíme Vás k sociálnímu a zdravotnímu pojištění, zajistíme Vám vstupní lékařskou prohlídku a vybavíme Vás dle požadavků zákazníka příslušnými ochrannými pracovními pomůckami a oděvem. Dále budete absolvovat vstupní školení BZOP a PO, případně další školení přímo u uživatele.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.11.2016 (zbývá ještě 65 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náši klienti mají působiště po celé České republice. Zaměřují se na tyto průmysly: automobilový, nábytkářský, potravinářský, textilní, strojírenský a kovovýroba.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Výroba a průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AMBOSELI s.r.o. je společností působící v oblasti personálního leasingu - pronájmu pracovních sil v rámci celé České republiky. Našim zákazníkům zajišťujeme dočasné přidělení pracovních sil formou agenturního zaměstnávání v souladu s platnou legislativou.

Jsme držitelé povolení ke zprostředkování zaměstnání podle § 6 odst. 1 písm.k)zákona číslo 435/2004 o zaměstnanosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Třebohostická 1244/12
100 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2573625   Datum zveřejnění: 31.8.2016