Operátor/ka výroby

Amboseli s.r.o.

Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Okres Nymburk, Okres Strakonice, Okres Pelhřimov, Plzeň - jih, Plzeň - město, Okres Rokycany, Okres Tachov, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
118-152 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost AMBOSELI s.r.o. hledá pro své významné zákazníky po celé ČR uchazeče na pozici Operátor/ka výroby. Práce v automobilovém, nábytkářském, potravinářském, textilním a strojírenském průmyslu. Poptáváme manuální zručnost, spolehlivost. Pracovní doba: jednosměnný, dvousměnný, třísměnný, čtyřsměnný provoz. Nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení( od 118 - 152 Kč/hod), týdenní zálohy, možnost ubytování, možnost přesčasů, prémie.

Informace o náboru

Zajistíme Vám ubytování, přihlásíme Vás k sociálnímu a zdravotnímu pojištění, zajistíme Vám vstupní lékařskou prohlídku a vybavíme Vás dle požadavků zákazníka příslušnými ochrannými pracovními pomůckami a oděvem. Dále budete absolvovat vstupní školení BZOP a PO, případně další školení přímo u uživatele.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náši klienti mají působiště po celé České republice. Zaměřují se na tyto průmysly: automobilový, nábytkářský, potravinářský, textilní, strojírenský a kovovýroba.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

Výroba a průmysl

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

AMBOSELI s.r.o. je společností působící v oblasti personálního leasingu - pronájmu pracovních sil v rámci celé České republiky. Našim zákazníkům zajišťujeme dočasné přidělení pracovních sil formou agenturního zaměstnávání v souladu s platnou legislativou.

Jsme držitelé povolení ke zprostředkování zaměstnání podle § 6 odst. 1 písm.k)zákona číslo 435/2004 o zaměstnanosti.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2573625  Datum zveřejnění: 6.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 118-152 Kč/hod.