Specialista/-ka zákaznického servisu

Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 201, 504 01 Nový Bydžov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o., IČ 25265717
Pracoviště:Průmyslová zóna Zábědov, Průmyslová 201, Zábědov, 504 01 Nový Bydžov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPECIALISTA/-KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU
- PP na dobu určitou (1 rok), nástup možný ihned
- Požadujeme: min. ÚSO, anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk - základní až pokročilá znalost, znalost práce na PC (MS Office - zejména Excel), samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, analytické myšlení
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Nabízíme: 13. plat, pravidelné roční navyšování mzdy; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování/stravenky; příspěvky na dovolenou/ kulturu/ zdraví; příspěvek na dojíždění; možnost kariérního růstu; zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky na tel. č.: 495 405 702 (pí. Kořínková) nebo e-mailem na adresu: [email protected] (pí. Kořínková)

Poslední změna:2017-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12474860765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní úroveň