Amer Sports (www.amersports.com) je mezinárodní obchodní společnost zastoupená na všech významných trzích a zastávající díky svým značkám Salomon, Wilson, Atomic, Suunto, Precor, Mavic & ArcTeryx. Vysoce kvalitní sportovní vybavení, oblečení a obuv zlepšují výkon, zvyšují sportovní vyžití a outdoorové aktivity. Portfolio skupiny vyvažuje široká škála podporovaných sportů a produktů a také působení na všech významných trzích. Akcie Amer Sports jsou uvedeny na burze NASDAQ OMX Helsinki (AMEAS).

NÁZEV:

Obchodní zástupce Salomon Apparel & Gear

MÍSTO:

Praha

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Identifikace obchodních příležitostí, distribuce a získávání nových zakázek
  • Sestavování dlouhodobých obchodních plánů pro klíčové klienty
  • Udržování a rozvíjení stávajících obchodních kontaktů
  • Dosahování plánů sezónního prodeje a distribučních cílů
  • Zlepšování prezentace Salomon Apparel and Gear produktů v obchodech
  • Spolupráce s ostatními obchodními zástupci
  • Péče o stávající zákazníky
  • Koučování a pořádání akcí
  • Mapování konkurence na trhu
  • Reporting

POŽADUJEME:

  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe ekonomického zaměření
  • Minimálně 3-letou praxi na podobné pozici, vítané zkušenosti v prostředí B2B
  • Zkušenost s prodejem oblečení nebo sportovních a outdoorových potřeb
  • Znalost distribuce sportovních potřeb po území ČR
  • Výborná znalost AJ a ČJ podmínkou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Řidičský průkaz kat. B
  • Záliba ve sportu
  • Výborné komunikační, personální dovednosti a profesionální vystupování
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Ochota cestovat

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci v atraktivním oboru
  • Možnost profesního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí v renomované mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení, vč. zaměstnaneckých výhod
  • Odborné a jazykové vzdělávání
V případě zájmu nás prosím kontaktujte výhradně anglicky online nebo prostřednictvím e-mailu na [email protected].
ID: 1863615  Datum zveřejnění: 10.9.2014