Junior marketing specialist

AMILO Car a.s. (MPSV)

Místo práce
Přímá 526, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:AMILO Car a.s., IČ 28278801
Pracoviště:Přímá 526, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme TEBE.

To sice říká každý, ale my jsme přesvědčeni, že když se potkáme v 5ti z těchto bodů, jsi náš člověk:

" markeťák (víš, co se po tobě bude chtít, když se řekne naplňování marketingové strategie)
" samostatný (budeš se zodpovídat za veškerou agendu jednomu seniorovi a jednomu šéfovi, zbytek bude na tobě)
" zapálenec do automotive branže a ještě lépe elektromobilty (bude tě bavit dělat marketing v této branži)
" startupista (rád se podílíš na nových projektech, které mají vizi, budoucnost a váhu pro životní prostředí)
" textař (dokážeš napsat zajímavý a čtivý text na web, blog nebo automotive portály)
" kreativní (dokážeš řídit a rozvíjet projekty a posouvat věci dál)
" pražák či vášnivý cestovatel s oblibou matičky Prahy (nemusíš v Praze bydlet, ale měl bys být schopný tam každý týden dojíždět)
" junior, co hledá příležitost a praxi (nehledáme seniora, toho máme a na vše bude bedlivě dohlížet)

Pokud jsi minimálně 5x řekl: "ano, to jsem přesně já", pošli nám své CV a motivační dopis a my se Ti ozveme, jestli se nám hodíš do týmu právě Ty. Pozveme Tě na pohovor a dáme Ti úkol. A třeba se domluvíme.

Zaměstnanecké výhody:
" Práci na plný úvazek a tomu odpovídající platové ohodnocení dle splněných cílů. Zpočátku u nás budeš pracovat na DPP.
" Budeš mít šanci dělat marketing pro velký projekt s budoucností.
" Dostaneš spoustu pracovních příležitostí a nenahraditelnou praxi.
" Při splnění cílů, dostaneš možnost využívat firemní elektromobil.
" Notebook a mobil nepovažujeme za benefity, ale nutnost pro práci.

Způsob prvního kontaktu se zaměstnavatelem: e-mail.

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12689030751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou