Obchodní zástupce - koordinátor projektu ( až 40.000 měs.)

AMOSA s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Písek, Strakonice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Nabízený plat (hrubého)
25.000 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- koordinace přidělené zakázky
- nábor nových zaměstnanců/úzká spolupráce s náborovým oddělením
- komunikace se zaměstnanci, kontrola docházky, ubytování...
- komunikace se zákazníkem
- denní reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pružná pracovní doba
- možnost profesního růstu, další vzdělávaní
- dynamická, odpovědná a rozmanitá práce
- bonusy, notebook, telefon, služební auto

Informace o náboru

Hádáme aktivního kolegu,který se nebojí výzvy,dokáže využít svůj potenciál a bude schopný(po zaučení ) řízení přiděleného projektu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme společností zabývající se výhradně agenturním zaměstnáváním v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i ne kvalifikovaných

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobré komunikační a organizační dovednosti
- praxe na obdobné pozici výhodou (ne podmínka)
- samostatnost a pečlivost při plnění úloh

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mladá rychle se rozvíjející personální společnost, která působí na českém a německém trhu práce.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Vinořské náměstí 34
19017 Praha 9 - Vinoř
ID: 2421879   Datum zveřejnění: 27.9.2016