Vedoucí provozovny prodeje a servisu elektrických koloběžek

AMP holding, s.r.o.

Místo práce
Vranovská 2, Brno-sever-Zábrdovice, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
léto 2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsícVýše výdělku není limitována

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš se stát součástí moderního odvětví elektromobility? Nabízíme zajímavou spolupráci v oblasti prodeje a servisu elektrických koloběžek v zaběhnutém provozu v Brně. Hledáme spolehlivého člověka pro vedení a podporu provozu Amper servisu Brno.

Náplň práce:
- příjem a výdej elektrických koloběžek do / ze servisu
- komunikace se zákazníky
- diagnostika závad a servis elektrických koloběžek
- vedení provozu a podpora marketingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vlastní podnikání

Zajímavé ohodnocení, marže a provize

Flexibilní pracovní doba, možnost přizpůsobení otevíracích hodin provozu

Podnikání v trendovém odvětví elektromobility

Zaběhnutý provoz

Informace o náboru

Váš živostopis spolu s fotografií prosím zašlete přímo přes profesi nebo přímo na náš email [email protected]. Doplňte také motivační dopis s informacemi, proč si myslíte, že jste na tuto pozici vhodný kandidát.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

15.7.2024 (zbývá ještě 42 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnost
komunikativnost
příjemné vystupování
trpělivost
technické myšlení
zkušenosti se servisováním zařízení
elektrotechnické vzdělání výhodou
zkušenosti s podnikáním výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Amper servis je společnost zaměřená na prodej, pronájem, tuning a servis elektrických koloběžek, elektrických motocyklů a elektrických kol. Jsme specialisté v daném segmentu a snažíme se neustále přinášet novinky a vylepšení v této oblasti. Máme kamenné prodejny v Bratislavě, Komárně, Žilině, Košicích a v Brně. Vždy se snažíme dělat maximum jak pro zákazníky, tak pro naše zaměstnance.

Kontakt

ID: 4833505  Datum zveřejnění: 20.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc