Coffeeshop Company barista/číšník

AMV - autoprodej s. r. o.

Místo práce:Hradební 5440/1, Jihlava, vhodné pro uchazeče:, Okres Jindřichův Hradec, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
23.07.2015
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní síť kaváren Coffeeshop Company hledá zaměstnance
na pozici Obsluha kavárny do provozu v OC City Park Jihlava.
Pracovní náplní je především obsluha zákazníků, příprava kávových
nápojů a jídel, úklid pracoviště a ostatní práce potřebné v
restauračním provozu.

Informace o náboru

Nabízíme:
práce v příjemném prostředí mladého kolektivu
práce na plný úvazek
pracovní smlouva
úvodní zaškolení
směnný provoz
zajímavé mzdové ohodnocení
nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
pracovitost, samostatnost a aktivitu
spolehlivost a zodpovědnost
flexibilitu
částečnou jazykovou vybavenost ( AJ nebo NJ jazyk výhodou )
praxe v oboru gastro, kavárenství výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní síť kavaren Coffeeshop Company
ID: 2194705  Datum zveřejnění: 24.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13000 - 17000 Kč/měsíc