Provozní manažer úklidové firmy

Andulka services s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pardubice, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (21412)

Pracoviště a kontakty

Firma:Andulka services s.r.o., IČ 28136659
Pracoviště:Andulka - Pardubice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme 1 kandidáta na obsazení pozice provozní manažer úklidové firmy do všech uvedených měst (Brno, Pardubice, Hradec Králové, Plzeň, Liberec, Jablonec nad Nisou, Znojmo, Olomouc, Příbram, Kladno, Přerov, Prostějov) Náplň práce: koordinace provozu úklidové firmy - řídí a organizuje obchodní aktivity ve svěřeném regionu, oslovuje nové zákazníky, zpracovává nabídky, organizuje práci, kontroluje kvalitu provedené práce, provádí nábor nových pracovníků, zajišťuje jejich zaškolení, průběžně komunikuje se stávajícími zákazníky, vyhodnocuje úspěšnost jednotlivých aktivit Nabízíme: -různorodou a zajímavou práci s velkou možností růstu -práci s lidmi -velkou míru samostatnosti -významnou podporu centrály -flexibilní pracovní dobu -zajímavý výdělek: 20 000 – 50 000 Kč Požadujeme: -středoškolské vzdělání -uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office, internet,...) -obchodního ducha -dobré organizační a komunikační dovednosti -cílevědomost a vytrvalost, -časovou flexibilitu V případě vašeho zájmu o uvedenou pozici nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email [email protected].

Poslední změna:2014-07-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 7653070790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou