Programátor - externí

Andy-auta s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vožická 2504, 390 02 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-17
Mzdové podmínky (brutto)
4000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací (2514)

Pracoviště a kontakty

Firma:Andy-auta s.r.o., IČ 62522264
Pracoviště:Vožická 2504, 39002 Tábor 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-17
Mzdové rozpětí:od 4000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:hledáme programátora se znalostí HTML(5), CSS(3), JS, PHP, MySQL pro externí spolupráci při tvorbě webových stránek, microsite, optimalizace pro mobilní zařízení (responsive design).
- vhodné pro studenty (SŠ)
Požadujeme: zodpovědnost, profesionalitu, rychlost, grafické cítění.
Nabízíme:možnost dlouhodobé spolupráce, úkolová mzda
Kontaktní údaje:kontaktní osoba: Petr Boček,e-mail: [email protected]
V případě zajmu nás kontaktujte na uvedený e-mail. Ukázky Vašich prací výhodou.

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 10632290766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou